پرش به محتوا

طرز تهیه لاته بدون دستگاه

  طرز تهیه کافه لاته بدون دستگاه

  قهوه مملو از آنتی‌اکسیدان و موادمغذی هست و همین دلیلی برای انتخاب این نوشیدنی برای آغاز روز خواهد بود. بدون شک قهوه انژری و انگیزه مورد نظرتان را برای شروع روز به شما می‌دهد. لاته یکی از نوشیدنی‌ها بر پایه اسپرسو هست که با ترکیب شیر درست می‌شود. دیسترو کمک‌تان خواهد کرد که بدون دستگاه یا هزینه‌های هنگفت یک فنجان لاته باکیفیت و خوش‌طعم را در خانه برای خودتان ترتیب دهید، پس با ما همراه باشید.

  مواد لازم برای تهیه لاته

  اسپرسو

  شیر بدون چربی یا کم چرب

  طرز تهیه لاته
  طرز تهیه لاته بدون دستگاه

  آیا می‌دانستید یک فنجان قهوه می‌تواند انرژی کل روزتان را برانگیزد یا بر رفتار شما تاثیر بگذارد؟ اگر از عاشقان پرپاقرص قهوه باشید، این حقیقت که قهوه بر رفتار شما تاثیر می‌گذارد را درک کرده‌اید پس برای انتخاب این نوشیدنی اهمیت زیادی برخوردارید. قهوه‌ دیسترو با اسیدیته ملایم، عطر و طعمی حرفه‌ای توسط دستانی ماهر برشته‌کاری می‌شود که انتخاب مناسبی برای یک فرد شیفته قهوه خواهد بود.

  مرحله 1

  ابتدا اسپرسو یا قهوه دمی خود را دم کنید. برای یک فنجان اسپرسو با کیفیت می‌توانید به مقاله “صفر تا صد قهوه اسپرسو مرغوب” سربزنید.

  مرحله 2

  برای کف کردن شیر می‌توانید آن را داخل ظرف بریزید به طوری که تا نیمه پرشود. درب ظرف را محکم ببندید و به مدت 30 تا 60 ثانیه محکم تکان دهید.

  مرحله 3

  شیر را بدون گذاشتن درب ظرف به مدت ۳۰ ثانیه در مایکروویو حرارت بدهید، به طوری که کف تا سر شیشه برسد. گرما سبب می‌شود که کف ثابت بماند.

  مرحله‌ 4

  اسپرسو را به یک فنجان پهن و کم عمق منتقل کنید و برای نگه داشتن کف، با استفاده از یک قاشق بزرگ، شیر حرارت دیده در مایکروفر را داخل اسپرسو بریزید. می‌توانید به اندازه دلخواه‌تان، به قهوه شیر اضافه کنید.

  مرحله‌ 5

  با استفاده از قاشق هر اندازه که دوست دارید کف شیر روی لاته بریزید. با پودر کاکائو خالص فرمند هم می‌توانید نوشیدنی‌تان را تزیین کنید و به این شکل کار تمام است.

  برچسب‌ها:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *