مجله قهوه

روش تهیه قهوه ترک طعم دار

  چند سالی هست که قهوه جایگاه ویژه‌‌ای بین ایرانی‌ها پیدا کرده‌است. محال است قهوه‌خور حرفه‌ای باشی ولی درباره‌ی قهوه ترک طعم‌دار چیزی نشنیده باشی. حالا بهترین زمان است تا قهوه ترک متفاوتی برای خودت درست کنی و از تجربه چشیدن آن با دوستانتان صحبت کنید پس همین حالا دست به کار شو.

  بهترین زمان برای نوشیدن قهوه

   درست است که نوشیدن قهوه در هر
   زمانی از روز حس خوشایند و مطلوبی به ما می‌دهد اما انتخاب بهترین زمان برای مصرف یک فنجان قهوه حال خوب ما را بهتر از قبل می‌کند.

   طرز تهیه قهوه ترک

    دم کردن یک فنجان قهوه ترک با عطر و طعم قوی از دید یک قهوه‌‌ باز چندان کار آسان و پیش‌پا افتاده‌ای‌ نیست اما اغلب کسانی که به تازگی با دنیای قهوه آشنا شده‌اند با گشت و گذار در اینترنت و خواندن چند مقاله دنیای قهوه را کشف شده می‌پندارند در حالی که این طور نیست برای یک فنجان قهوه ترک علاوه بر روش دم‌آوری، انتخاب قهوه هم اهمیت دارد. در این مقاله هر آنچه باید درباره قهوه ترک بدانید را به شما آموزش می‌دهیم پس با ما همراه باشید.

    دم آوری قهوه با فرنچ پرس

     از آن جا که امروزه نوشیدن قهوه درمیان ایرانیان رشد چشمگیری داشته و تقریبا نسل جوان را هم شیفته خود کرده است؛ آشنایی با روش‌های دم آوری قهوه از جمله با موکاپات یا فرنچ پرس و… هم از الزامات زندگی در کنار این نسل شده است. در این مقاله با روش دم آوری قهوه با فرنچ پرس که در بین ایرانیان به قهوه فرانسه معروف است، آشنا می‌شوید.

     چهار دلیل برای نوشیدن قهوه

      بسیاری از ما قهوه را با خواص کافئین برای انرژی بیشتر و یا افزایش مدت زمان بیداری، می‌شناسیم اما این نوشیدنی بهشتی خواص دیگری هم دارد. بحث های زیادی درباره‌ی فواید و مضررات قهوه وجود دارد اما کفه‌ی ترازوی فواید این نوشیدنی گیاهی همیشه سنگین‌تر است. یک فنجان قهوه برای خودتان ترتیب دهید و با ما همراه باشید تا خواص این نوشیدنی را بهتر از قبل بشناسید.

      صفر تا صد قهوه اسپرسو مرغوب

       بعد از یک روز پرکار و خسته کننده بهترین نوشیدنی که در خانه می‌توان تهیه کرد ، یک فنجان قهوه است. یک فنجان قهوه که به درستی انتخاب شده باشد خستگی شما را برطرف می‌کند به همین دلیل اولین گام برای خرید قهوه مهارت و دقت است. با قهوه دیسترو همراه باشید تا شما را به یک باریستای خانگی ماهر تبدیل کنیم.